Kır Düğünü Organizasyonu

Şehrin kargaşa ve gürültüsünden uzakta, 12.000m2’lik çam ormanı içinde, tertemiz havasıyla, bambaşka bir organizasyon deneyimine hazır mısınız?
Yenilikçi, insan ve kalite odaklı yönetim anlayışının yanı sıra, kır bahçelerimizi görmeye geldiğiniz ilk andan, töreninizin son anına kadar, her ayrıntı ve isteğinizde yanınızda olan profesyonel kadrolarımızla, en özel anlarınızı unutulmaz kılmak için çabalıyoruz.
Sizi ve misafirlerinizi rahat ettirmek adına, her ayrıntıya titizlikle yaklaşıyor, her şeyin kontrolünü defalarca yapıyoruz. En özel gününüz, sizin olduğu kadar, bizim de çok ciddiye aldığımız gün oluyor..
Bu muhteşem deneyimleri bizimle yaşayıp, çok değerli görüşleriniz sosyal medya platformlarında paylaşan onlarca çiftimize layık olabilmiş olmanın haklı gururunu da taşıyoruz her an.
Başka hiçbir sürprize olanak tanımayan “her şey dahil” sistemimizle, sizleri ayrıntılara boğmadan, net ve anlaşılır şekilde töreninizi birlikte planlıyoruz.. Gülbahar Sultan’da her şey baştan konuşulur ve hiçbir detay, şansa veya son ana bırakılmaz..

Bu doğrultuda 2000m2 alana sahip Has Bahçe’de 1500 kişiye kadar organizasyonlarınızı planlayabilirsiniz.. Çift olarak, ışık ve volkan şovuyla alana giriş yaparken, akıllıca konumlandırılmış, masa yerleşimi ile, “mutluluk yolu” adını verdiğimiz yodan yürürken, davetlilerinizin her açıdan yüzünüzde ki gülümsemeyi ve mutluluğu görmesi mümkün kılınmıştır.

Dev boyutlarıyla kullanılan koruyucu şemsiyeler sayesinde korunan Has Bahçe’de, değişken iklim koşullarından etkilenmezsiniz..

Gelin Damat için hazırlanmış çardak köşesi, geniş sahne ve pist alanı, özenle düzenlenen görsel alanlar ve çim alan, Has Bahçe’yi anlamlı kılan diğer özelliklerdir.

Kalite standartlarından asla ödün vermeden hazırlanan zengin ve lezzetli ikram menülerimizden dilediğinizi seçip, misafirlerinize sunabilme ayrıcalığını yaşayacağınız yerin adıdır Gülbaharsultan Kır Düğün Organizasyon..

Has Bahçe misafirlerine özel ücretsiz otoparktan giriş yapan misafirleriniz için, içerisinde kantin bulunan sosyal alanda, davetlilerimizin tören öncesi dinlenme ve muhteşem manzarayı seyir keyfi imkanlarını bulabileceklerini ayrıca hatırlatmak isteriz..

Ses mühendisliği konusunda ki yeniliklerin uygulanmasıyla düzenlenen sahne de, müzik-eğlence ve dans keyfi, tören boyunca doyasıya yaşanırken, maximum boyutlarda tasarlanan geniş pist alanında, yüksek katılımlı dans ve oyun imkanı sunulmuştur..

Gözbebeğimiz çocukların, güvenlik ve emniyet önlemleri alınarak düzenlenmiş oyun alanında güvenle oynamalarını izlerken, ihtiyaç duyan misafirler için, hijyen ve temzilik tedbirleriyle sürekli kontrol edilen mescitler ve tuvalet alanları hazır bulunmaktadır..

Tüm tesis genelinde bulunan jeneratör sistemi ile, olası enerji kesilme durumlarından etkilenmeden, törenlerin sağlıklı şekilde devamlılığı sağlanmaktadır.

Diğer bahçelerimizde olduğu gibi, Has Bahçe’de de, akıllı konumlandırılmış güvenlik kameraları bulunmakta olup, güvenlik ve emniyetiniz için tüm önlemler alınmıştır.

TERTEMİZ VE BERRAK HAVASI, KUŞ CIVILTILARI VE HARİKA DOKUSUYLA, MUTLU BİR GELECEK İÇİN ATTIĞINIZ ADIMLARIN SONUNCUSUNDA, SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE YAŞAYACAĞINIZ UNUTULMAZ BİR BİRLİKTELİK İÇİN BİZLER HAZIRIZ.. DOĞAMIZ VE GÜZELLİKLERİYLE SİZİ BEKLİYORUZ…

Düğün Organizasyonu

Açık ve Kapalı Anlarımızda Düğün Organizasyonları Yapılmaktadır.

Her aşk, masallardaki gibi bir mutlu sonu hak eder…
Yaşantınızın en özel ve en değerli dönüm noktasına, masallardaki gibi destansı bir düğünle “EVET” demek artık çok uzak değil.

Kır düğünü organizasyonunda profesyonel ekip ile hayalini kurduğunuz mutluluk yolculuğunda unutulmaz bir başlangıç yapacaksınız. Kır düğünü organizasyonusayesinde siz ve sevdikleriniz ile mutluluğunuzun başlangıç gününü yaşarken aynı zamanda gelecekte çocuklarınıza anlatacağınız değerli bir anıyı da gerçekleştireceksiniz. Nasıl mutlu bir yuvanın temeli mutluluk ise attığınız her adımın da mutluluğunuzu taşıyacak unsurlarla olmalı. Nasıl başlarsanız öyle devam ettirebilirsiniz.


Birlikte Planlayalım

Her türlü düğün ve özel günlerinde yanınızdayız. Bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.
Open chat